Про встановлення умов  оплати праці заступнику голови районної ради

  • Домівка
  • Про встановлення умов  оплати праці заступнику голови районної ради

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирськоїобласті

Проект РІШЕННЯ

Вісімнадцята  сесія                                                    VIІІ  скликання

від    №

Про встановлення умов  оплати праці

заступнику голови районної ради

 

Відповідно до ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із змінами), враховуючи рекомендації постійної комісій з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити заступнику голови Бердичівської районної ради Володимиру Діхтярю посадовий оклад відповідно Додатку 49 до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 ( в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2024року №484) у розмірі 18900.00 грн. (Вісімнадцять тисяч дев’ятсотгривень) .
  2. Встановити заступнику голови районної ради надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 10 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за 8ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.
  3. Надаватизаступнику головирайонної ради допомогу для оздоровлення в розмірісередньомісячноїзаробітної плати в межах затвердженого фонду оплати праціпрацівниківвиконавчогоапаратурайонної ради. Індексаціюзаробітної плати проводитизгідноізчиннимзаконодавством.
  4. Дане рішення є чинним і обов’язковим до виконання з 03.05.2024 року на періодвсьоготермінуперебування на посадізаступника головирайонної ради.
  5. Рішення від 17.12.2020 року №26 (зі змінами) вважати таким, що втратило чинність.

Голова районної ради                          Олександр БАЛЯНОВ