Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Гриневич М.С.

  • Домівка
  • Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Гриневич М.С.

 

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської області

Проект РІШЕННЯ

 

Вісімнадцята    сесія                                                                        VIІІ  скликання

від                    №

Про дострокове припинення повноважень
депутата районної ради Гриневич М.С.

Розглянувши особисту заяву депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Гриневич Марії Сергіївни, обраної депутатом на перших виборах депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області за виборчим списком від Житомирської обласної партійної організації політичної партії «Слуга народу», про складання нею депутатських повноважень, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регламенту,  депутатської , законності та правопорядку,  районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Достроково припинити повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Гриневич Марії Сергіївни у зв’язку з її особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.
  2. Повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Гриневич Марії Сергіївни припиняються з дня оприлюднення  цього рішення.
  3. Направити копію рішення Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради  до Бердичівської районної територіальної виборчої комісії для вирішення питання про заміщення депутата в порядку, встановленому статтею 283 Виборчого Кодексу України.
  4. Апарату районної ради оприлюднити це рішення на офіційному сайті Бердичівської районної ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської , законності та правопорядку.

 

Голова районної ради                                              Олександр БАЛЯНОВ