Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради

  • Домівка
  • Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської області

Проект РІШЕННЯ

Сімнадцята   сесія                                                                         VIІІ  скликання

від  ______ р. № _____

Про дострокове припинення повноважень
депутата районної  ради Хом’яка О.Е.

Розглянувши особисту заяву депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Хом’яка Олександра Едуардовича , обраного депутатом на перших виборах депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області за виборчим списком від Житомирської обласної організації політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», про складання ним депутатських повноважень, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регламенту,  депутатської, законності та правопорядку  районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Достроково припинити повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Хом’яка Олександра Едуардовича у зв’язку з його особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.
  2. Повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Хом’яка Олександра Едуардовича припиняються з дня ухвалення цього рішення.
  3. Направити копію рішення Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради  до Бердичівської районної територіальної виборчої комісії для вирішення питання про заміщення депутата в порядку, встановленому статтею 283 Виборчого Кодексу України.
  4. Апарату районної ради оприлюднити це рішення на офіційному сайті Бердичівської районної ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської , законності та правопорядку.

Голова районної ради                                              Олександр БАЛЯНОВ