№33 Про Ляшука М.М.

Україна

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Друга сесія                                                                                  VІІI скликання

від 24.12.2020 року №33

Про Ляшука М.М.

 

Розглянувши звернення Ляшука Михайла Миколайовича щодо збереження за ним середньої заробітної плати на період його працевлаштування у рамках гарантій, передбачених статтею 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», у зв’язку зі звільненням його з посади заступника голови Андрушівської районної ради 7 скликання на підставі закінчення строку повноважень відповідно до частини другої статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», довідку від 30.11.2020р. №03-11/3180 з попереднього місця роботи, з якого Ляшук Михайло Миколайович звільнений у зв’язку з переходом на виборну посаду відповідно до пункту 5 статті 36 Кодексу законів про працю України, про неможливість його працевлаштування у зв’язку з тим, що на посаду заступника начальника управління-начальника відділу праці та організаційної роботи прийнята людина з якою укладено безстрокова трудова угода, а інші рівноцінні посади в управлінні відсутні, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17.11.2020р. № 1009-ІХ, статтею 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020р. № 807-ІХ, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити Ляшуку Михайлу Миколайовичу у виплаті середньої заробітної плати, яку він отримував на виборній посаді заступника голови Андрушівської районної ради на період працевлаштування.

2. Рекомендувати Ляшуку Михайлу Миколайовичу, для надання попереднього місця роботи (посади), яку він виконував (займав), звернутися до Андрушівської районної державної адміністрації відповідно до абзацу другого частини першої статті 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

 

Голова районної ради                                           Олександр БАЛЯНОВ