“Троянда пам’яті” – таку назву має акція, проведення якої ініціювала цієї весни Бердичівська районна рада. У пам’ять про кожного Героя Бердичівщини разом з родинами загиблих у всіх громадах району буде висаджено кущі червоних троянд. Сьогодні, 12 квітня, 42 кущі цих благородних гордих квітів посадили в Гришковецькій громаді. Це знак скорботи і щирої вдячності всім воїнам, які загинули в боях за Україну.
Ми глибоко завдячуємо нашим землякам з за неоціненний подвиг, який вони здійснили заради майбутнього нашої держави та наступних поколінь. Вшановуємо пам’ять кожного, хто став до небесного війська і тепер з небес захищає нас. Молимося за те, щоб кожен, хто зараз на передовій, повернувся живим до своїх родин. Ніколи не забудемо імена наших захисників, які навіки залишаться в історії країни та наших громад.
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436392610_831933975646967_779846448045119468_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436489355_831934045646960_47268763135321234_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437147825_831934088980289_8762253798898683237_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436403225_831934145646950_7256392512169514522_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434509322_831932955647069_8113717326263566498_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437569504_831933048980393_5899030606538095876_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437551176_831933095647055_2859232960610492879_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437679123_831933145647050_4262627300538733639_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437516512_831933202313711_1687013283486359132_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437584279_831933268980371_4077816718163404811_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434488738_831933308980367_8231984291819919567_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434461137_831933378980360_9180452264510198646_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437517622_831933432313688_9119457633614414476_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437530028_831933475647017_734644644864061635_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437565046_831933508980347_3510031802927974537_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437516482_831933552313676_8186559619624771526_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438086321_831933608980337_4787696338955989585_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437530495_831933682313663_4819767186189482032_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437566359_831933738980324_5885618596819372319_n.jpg)