У Червоному Бердичівського району на Алеї Пам’яті висадили троянди, щоб вшанувати захисників, які полягли захищаючи Україну від ворога.
Ця акція проходить, за ініціативи Бердичівської районної ради, по всьому району і має символічне значення – квітом троянд щодень нагадувати всім про подвиг Героїв. Про те, яку ціну платять воїни там за наші мирні ранки та спокійні ночі.
Цей захід – не про смерть, не про біль, він про життя, про те, що наші воїни стали історією, і сьогодні історія тут відродиться життям, висаджених родинами загиблих троянд.
Вічна пам’ять, шана і слава Героям.
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436392528_833894598784238_5012048730453232623_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436392548_833894842117547_5649277179267255791_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436403093_833894675450897_786221580876540036_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436408280_833894428784255_6876528237550710292_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436467695_833894932117538_9108220250928636382_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436482771_833894205450944_3096991647369486887_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436485725_833894755450889_4021125145534106632_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436562319_833894868784211_4415386866075926227_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436935297_833894488784249_2456058057841216529_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437386841_833894552117576_1011351097697502319_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437398722_833894348784263_5389223778243456085_n-1.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437528232_833894468784251_8638808751325573976_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437529675_833894382117593_2468440407721318057_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437651860_833894705450894_8653916057942578298_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438059571_833894792117552_7790557124187832642_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438078728_833894642117567_7188912417576824117_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438086213_833894515450913_8276494647247311754_n.jpg)