Хвилююча і трепетна подія об’єднала сьогодні, 23 квітня, батьків, дружин, дітей полеглих Героїв Семенівської громади та громадськість Бердичівщини. Благодійний проект “Троянда пам’яті”, ініційований Бердичівською районною радою- акція з висаджування троянд, що символізує продовження життя, буде вічною згадкою про героїзм і мужність наших Воїнів.
Троянди Героїв… живі пам’ятники звитяжності та самопожертви. Вони неодмінно приймуться і цвістимуть, нагадуючи про тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. З кожним роком вони ростимуть, заглядаючи пелюстками до небес, уособлюючи дух наших Захисників, які піднялися над смертю та стали навіки частиною українського неба…
Голосним відлунням у наших серцях крізь хвилину тиші лунали імена 28 загиблих Героїв Семенівської громади. Вшанування їх пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і вічна вдячність за їх подвиг в ім’я волі і правди нашої нації.
Вічна пам’ять та слава Героям!
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437147492_838603121646719_4112480525940716194_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437566164_838602928313405_433908204415738300_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437727688_838602864980078_7231230363512643694_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437497100_838602811646750_6238111621366710102_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438059028_838602744980090_6525739139038078495_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438093111_838602694980095_1003065992611638855_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437553729_838602648313433_5657558928924285731_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438128932_838602611646770_8869912156267049768_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438058982_838602551646776_7296619295021898142_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438059085_838602484980116_54987997669967128_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437503572_838602428313455_2490978014643073191_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437529708_838602384980126_8389650596837954527_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438101039_838602344980130_3145290372804483985_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438100072_838602278313470_6160075713918407413_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437558907_838602224980142_1889236472969241402_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437516083_838602194980145_1920162836601974045_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437714266_838602124980152_8383655827415619340_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437397305_838602078313490_6601780308046343211_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437510452_838602028313495_210030623393669238_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437600997_838603521646679_7479252749425041392_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437087662_838603454980019_3750537312907200767_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437129202_838603398313358_4992125184775492705_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437380602_838603354980029_6059938318483089074_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438097712_838603318313366_2314778090448801831_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437537030_838603278313370_872294592401652925_n.jpg)
![](http://berd-rayrad.zt.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437147492_838603121646719_4112480525940716194_n.jpg)