Публічні документи

Постанова № 1 від 10.01.2024 р. Про реєстрацію депутата Бердичівської районної ради, обраного за єдиним виборчим списком від Житомирської обласної організації політичної партії “Слуга народу”

Постанова № 2 від 10.01.2024 р. Про реєстрацію депутата Бердичівської районної ради, обраного за єдиним виборчим списком від Житомирської обласної організації політичної партії “Сила і честь”

Постанова № 3 від 23.01. 2024 Про визнання особи такою, що не набула депутатського мандата, та визнання обраним депутатом Бердичівської районної ради Житомирської області наступного за черговістю кандидата в депутати у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати від Житомирської обласної організації Політичної партії “Сила і честь”

Постанова № 4 від 23.01. 2024 Про визнання особи такою, що не набула депутатського мандата, та визнання обраним депутатом Бердичівської районної ради Житомирської області наступного за черговістю кандидата в депутати у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати від Житомирської обласної організації Політичної партії “Сила і честь”

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік

Постанова № 5 від 29.01. 2024 Про визнання особи такою, що не набула депутатського мандата, та визнання обраним депутатом Бердичівської районної ради Житомирської області наступного за черговістю кандидата в депутати у єдиному виборчому списку кандидатів у депутати від Житомирської обласної організації Політичної партії “Сила і честь”

Постанова № 6 від 30.01.2024 р. Про реєстрацію депутата Бердичівської районної ради, обраного за єдиним виборчим списком від Житомирської обласної організації політичної партії “Сила і честь”