№ 147 Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради

  • Домівка
  • № 147 Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Житомирської області
РІШЕННЯ

 

Чотирнадцята сесія                                                                      VIІІ скликання

від 26.05.2023 № 147

Про дострокове припинення повноважень
депутата районної  ради

 

Розглянувши особисту заяву депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Майстренка Олександра Ярославовича, обраного депутатом на перших виборах депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області за виборчим списком від Житомирської обласної організації політичної партії «СИЛА і ЧЕСТЬ», про складання ним депутатських повноважень, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регламенту,  депутатської , законності та правопорядку  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Достроково припинити повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Майстренка Олександра Ярославовича у зв’язку з його особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.

2. Повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Майстренка Олександра Ярославовича припиняються з дня ухвалення цього рішення.

3. Направити копію рішення Про дострокове припинення повноважень депутата районної  радидо Бердичівської районної територіальної виборчої комісії для вирішення питання про заміщення депутата в порядку, встановленому статтею 283 Виборчого Кодексу України.

4. Апарату районної ради оприлюднити це рішення на офіційному сайті Бердичівської  районної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту,  депутатської , законності та правопорядку.

 

Голова Бердичівської
районної ради                                                         Олександр Балянов