№ 151 Про затвердження стажу служби в органах місцевого самоврядування та встановлення надбавки  за вислугу років голові районної ради Балянову О.О.

  • Домівка
  • № 151 Про затвердження стажу служби в органах місцевого самоврядування та встановлення надбавки  за вислугу років голові районної ради Балянову О.О.

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської області

РІШЕННЯ

 

П’ятнадцята  сесія                                                                       VIІІ  скликання

від 25.08.2023 № 151

Про затвердження стажу служби
в органах місцевого самоврядування
та встановлення надбавки  за вислугу
років голові районної ради Балянову О.О.

Відповідно до ст.ст. 21, 22 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 року № 283 „Про порядок обчислення стажу державної служби”, постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 „Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити Балянову Олександру Олександровичу, голові Бердичівської районної ради, стаж служби в органах місцевого самоврядування з 30 серпня 2023 року понад 15 (п’ятнадцять) років, які зараховуються до стажу служби в органах місцевого самоврядування та встановити надбавку за вислугу років у розмірі 25 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

 

Голова ради                                                                  Олександр БАЛЯНОВ