№  170 Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради

  • Домівка
  • №  170 Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської області

РІШЕННЯ

Шістнадцята   сесія                                                                        VIІІ  скликання

від 24.11.2023 р.  №  170

Про дострокове припинення повноважень
депутата районної  ради

 

Розглянувши особисту заяву депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Вдовиченка Ігоря Миколайовича, обраного депутатом на перших виборах депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області за виборчим списком від Житомирської обласної партійної організації політичної партії «Сила і честь», про складання ним депутатських повноважень, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регламенту,  депутатської, законності та правопорядку  районна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Достроково припинити повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Вдовиченка Ігоря Миколайовича у зв’язку з його особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.

2. Повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Вдовиченка Ігоря Миколайовича припиняються з дня ухвалення цього рішення.

3. Направити копію рішення Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради  до Бердичівської районної територіальної виборчої комісії для вирішення питання про заміщення депутата в порядку, встановленому статтею 90 Закону України «Про місцеві вибори».

4. Апарату районної ради оприлюднити це рішення на офіційному сайті Бердичівської  районної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту,  депутатської , законності та правопорядку.

 

Голова районної ради                                                       Олександр БАЛЯНОВ