№ 180 Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради Слободянюка Ю. А.

  • Домівка
  • № 180 Про дострокове припинення повноважень депутата районної  ради Слободянюка Ю. А.

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської області

РІШЕННЯ

 

Сімнадцята    сесія                                                                          VIІІ  скликання

Від 21.02.2024 р. № 180

Про дострокове припинення повноважень
депутата районної  ради
Слободянюка Ю. А.

Розглянувши особисту заяву депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Слободянюка Юрія Анатолійовича, обраного депутатом на перших виборах депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області за виборчим списком від Житомирської обласної організації політичної партії «Європейська солідарність», про складання ним депутатських повноважень, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2, статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регламенту,  депутатської , законності та правопорядку  районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Достроково припинити повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Слободянюка Юрія Анатолійовича у зв’язку з його особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.
  2. Повноваження депутата Бердичівської районної ради восьмого скликання Слободянюка Юрія Анатолійовича припиняються з дня ухвалення цього рішення.
  3. Направити копію рішення Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради  до Бердичівської районної територіальної виборчої комісії для вирішення питання про заміщення депутата в порядку, встановленому статтею 90 Закону України «Про місцеві вибори».
  4. Апарату районної ради оприлюднити це рішення на офіційному сайті Бердичівської районної ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської, законності та правопорядку.

 

Голова Бердичівської

районної ради                                                   Олександр БАЛЯНОВ