№ 53                                                    Про затвердження передавального акту у зв’язку з реорганізацією Ружинської районної ради Житомирської області

  • Домівка
  • № 53                                                    Про затвердження передавального акту у зв’язку з реорганізацією Ружинської районної ради Житомирської області

Україна

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Четверта сесія                                                                  VІІI скликання

від 16.02.2021 року № 53

Про затвердження передавального

акту у зв’язку з реорганізацією

Ружинської районної ради

Житомирської області

 

Відповідно до статей 43, 60 пункту 62 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, керуючись Законами України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»,рішення районної ради від 17.12.2020 року № 19 «Про реорганізацію районних рад», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Ружинської районної ради Житомирської області (код ЄДРПОУ 13577178), яка припиняється шляхом приєднання до юридичної особи правонаступника Бердичівської районної ради Житомирської області(код ЄДРПОУ 13577014) (додається).

2. Прийняти товарно-матеріальні цінності відображені в передавальному акті у спільну власність територіальних громад сіл,селищ Бердичівського району в особі Бердичівської районної ради.

3. Головному бухгалтеру виконавчого апарату районної ради забезпечити взяття на бухгалтерський облік майна та активів згідно з передавальним актом.

4. Голові комісій з реорганізації районних рад, що реорганізуються шляхом приєднання до Бердичівської районної ради, подати передавальні акти державному реєстратору для проведення державної реєстрації реорганізації юридичної особи в порядку визначеному чинним законодавством.

5. Контроль  за виконанням цього рішення покласти   на   постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

6. Це  рішення складено у 2 (двох)  примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з яких зберігається у Бердичівській районній раді, а другий подається та зберігається у державного реєстратора який буде вносити відомості відносно районних рад, що реорганізуються.

 

Голова районної ради                                             О.О.Балянов